Deividas Pužas


Kai pirmą kartą nuėjau į sporto salę man buvo vos keturiolikos. Buvau žemo ūgio ir smulkaus kūno sudėjimo vyrukas. Sporto salėje viskas atrodė keista, nesava, o rimtai sportuojantys klubo nariai atrodė lyg iš kultūrizmo žurnalo nuotraukų. Tuo metu tokių ar panašių rezultatų siekimas man atrodė lyg neįgyvendinama svajonė. Tuo metu gyvenau Vilkaviškyje ir būtent Vilkaviškio sporto klube prasidėjo mano, kaip sportininko kelionė pergalių link. Treniruoklių salėje aš atradau save – savo didžiausią hobį, kuriam kiekvieną dieną norėjau atiduoti visas savo jėgas siekiant naujų rezultatų. Atsakingai lankęs kiekvieną treniruotę, stropiai atlikdamas kiekvieną pratimą, klausęs ir vykdęs visų trenerio nurodymų ir patarimų, pasiekiau savo tikslus, kuriuos buvau užsibrėžęs dar būdamas keturiolikos metų. Sulaukęs devyniolikos išvykau studijuoti į Kauną, ir sekantis dalykas, po įkurtuvių, buvo sporto salės paieškos. Sporto klubas Minotauras buvo patogi vieta treniruotėms, todėl nusprendžiau čia sportuoti.

Dar Vikaviškyje buvau ne kartą girdėjęs pasakymų, jog “Deividai, tu privalai pabandyti ir sudalyvauti kultūrizmo varžybose”, bet visa tai praleisdavau “pro ausis”, kol sporto klube Minotauras pirmą kartą pamačiau tiek daug įvairiausių kultūrizmo varžybų taurių vienoje vietoje. Mano viduje užsižiebė nebylus noras siekti trofėjų ir sudalyvauti varžybose, bent jau pabandyti! Sporto klube lankausi nuolat, greitai apsipratau, pradėjome puikai sutarti su “Minotauro” treneriu Šarunu Raižiu ir jo pasiūlymas sudalyvauti varžybose šiek tiek gąsdino, bet noras buvo begalinis. Kaip pradėjau ruošis varžybomis, nuolatinės treniruotė, subalansuota mityba, dienos rėžimas – greitai davė savo rezultatų. Buvau nustebęs, kaip mano kūnas ėmė keistis, visad galvojau, kad prieš pirmas varžybas buvau geros formos, bet tikrai gerą formą pavyko pasiekti tik prieš pat varžybas. Pirmiausia buvo mano noras ir išsikeltas tikslas nugalėti varžybose, toliau sekė geras planas, priemonės ir patarimai – kaip to pasiekti. Sporto klube Minotauras radau viską ko reikėjo mano pasiruošimui, jie buvo ruošę ne vieną sportininką varžyboms ir puikiai žinojo kaip reikės paruošti ir mane. Treneris išspaudė iš manęs viską, kai aš pat sau sakiau, jog nebegaliu, jis sakė „tu gali, dar vienas ir dar vienas pakartojimas…“. Svarbi buvo ir atmosfera sporto klube, čia kiekvienas siekė savo tikslo, nebuvo dėmesį blaškančių „plepių“, visi šie dalykai ir atvedė mane iki pergalių.
Kiekvienam pradėjusiam sportuoti noriu pasakyti, jog niekada “neapleiskite” savo tikslo ir vieną dieną pasieksite tai, apie ką taip kažkada svajojote.

Aš Deividas Pužas 2017metų pavasario sezono varžybose dalyvau NAC ir IFBB Lietuvos kultūrizmo federacijos varžybose. 2017 metų pavasario sezono metu, naujokų kategorijoje iškovojau net trys pirmas vietas. Jaunimo kultūrizme iki 23 metų iškovotos trys antros vietos, o jaunimo klasikiniame kultūrizme pasiekta trečia vieta.
Jei turi tikslą – viskas įmanoma!